Nowe 3 pokoje z dużym ogródkiem / Infrastruktura

Stara Iwiczna gm. Lesznowola
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026  05:58
844 000 zł
15071 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:56 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Tech. budowy:Inne
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:3 piętra
  • Rynek:Pierwotny
  • Rok budowy:2025
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z
opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2,
zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, położone na 1
piętrze 3-piętrowego budynku, w drugim etapie inwestycji Bliskie
Piaseczno.

Najważniejsze atuty: Przemyślany układ - funkcjonalny hol,
przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie ustawne sypialnie i
łazienka. Dodatkowym atutem jest duży ogródek o powierzchni ponad
54 m². Lokalizacja na granicy Piaseczna i Starej Iwicznej - idealne
połączenie ciszy, spokoju i dostępu do pełnej infrastruktury
usługowej - sklepy, restauracje i punkty usługowe na wyciągnięcie
ręki.
Stan prawny: odrębna własność, budynkiem zarządza wspólnota
mieszkaniowa.

Mieszkanie składa się z:
- holu (6.43 m2),
- salonu z aneksem kuchennym (24.19 m2),
- 2 sypialni (11.19 m2 i 10.58 m2),
- łazienki (3.92 m2),
- ogródku (54.06 m2).

Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym dostępne za
dodatkową opłatą w wysokości 50 000 zł (zakup obligatoryjny).

Budynek:
Nowoczesny blok wybudowany w 2025 roku, zaprojektowany z myślą o
komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców. Niska, trzypiętrowa
zabudowa wyróżnia się elegancką i ponadczasową architekturą. Na
terenie osiedla znajdują się zielone dziedzińce, liczne nasadzenia
oraz mała architektura sprzyjająca wypoczynkowi. Mieszkania